Jazz START UP 2014

Dobročinný Anna bál, 28.7.2012 18:00

jazz.sk
Dobročinný Anna bál, 28.7.2012 18:00
Názov koncertu: 
Dobročinný Anna bál
Sobota, Júl 28, 2012 - 18:00
Miesto konania (bez profilu)
Hotel Thermia Palace, Piešťany
Hudobná skupina: 
Funny Fellows

 

Najznámejší hotel na piešťanskom Kúpeľnom ostrove Thearmia Palace zažil počas svojej storočnej existencie naozaj všeličo. Uskutočnili sa v ňom unikátne koncerty, krstili sa knihy, navštívili ho desiatky známych osobností z celého sveta, rokovali v ňom prezidenti krajín V4. Po prvýkrát sa však v jeho priestoroch bude konať dobročinný Anna bál.

 
Tradícia svätoanenských tancovačiek či pútí siaha až do 18.storočia. Svätá Anna je ochrankyňou matiek a manželských zväzkov a aj takto jej veriaci aj neveriaci vzdávali úctu a oslavovali jej sviatok. Anna bál, ktorý sa v hoteli Thermia Palace uskutoční 28. júla, bude naozaj výnimočný. Organizátori dúfajú, že aj počasie bude priaznivé, plánujú totiž celé dianie situovať do priestorov prekrásnej historickej záhrady hotela a z Anna bálu chcú spraviť elegantnú záhradnú slávnosť. Aby bol dojem nostalgie starých čias dokonalý, pozvali ako hudobného hosťa skupinu Funny Fellows. Tá má v repertoári predovšetkým hity medzivojnovej éry, tancovať sa teda bude na „old time music“. O štýlové občerstvenie pod holou oblohou sa postará šéfkuchár hotela Thermia Palace Jozef Haluza, návštevníkov Anna bálu čaká ochutnávanie jeho grilovaných špecialít.
 
Súčasťou večera bude aj výstava a dražba výtvarných diel hendikepovaných detí. Výťažok z dražby ako aj časť vstupného (5 Eur z každej predanej vstupenky) venuje vedenie hotela charitatívnej nadácii Harmony Petra Dvorského.
 
Na dobročinný Anna bál sa môže prísť 28. júla (od 18:00 do 24:00) zabaviť ktokoľvek, lístky naň sú v predaji na recepcii hotela Thermia Palace Piešťany. V cene vstupenky 55 Eur je zahrnutý prípitok, bufetové stoly a nápoje na stoloch (pivo, víno, studené nealkoholické nápoje).

 

 

«  
  »
Po Ut St Št Pi So Ne
 
 
2
 
3
 
4
 
5
 
 
7
 
 
9
 
 
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
 
 
24
 
 
26
 
 
28
 
29
 
 
 
 
 
 

Reklama

Štúdio J
www.studioj.sk
Profesionálne hudobné štúdio v Trnave. Referencie od najlepších slovenských hudobníkov.
Ian Ritchie's SOHO Project
danyhella.cz/index.php?site=ian_rit
Fenomenálny britský saxofonista Ian Ritchie, spoluhráč Rogera Watersa a Pink Floyd zavíta v máji na Slovensko
Nedeľné Podoby Jazzu
www.radiopiestany.sk/sk/program/pod
Každú nedeľu na rádiu Piešťany Podoby jazzu s Jankom Babičom. Rádio Piešťany 90,2  MHz, nedeľa o 22.00 hod. www.radiopiestany.sk