Erik Rothenstein band & Marija Blagojević (SRB/SK), 12.10.2017 21:00

Maretta Production
Erik Rothenstein band & Marija Blagojević (SRB/SK), 12.10.2017 21:00
Názov koncertu: 
Erik Rothenstein band & Marija Blagojević (SRB/SK)
Štvrtok, Október 12, 2017 - 21:00
Miesto konania (bez profilu)
Bukowski Bar
Po koncertoch so spevákom Gábrom Winandom (HU) a speváčkami Elsou Valle (CU), Ester Wiesnerovou (SK) si Erik Rothenstein pozval na spoluprácu srbskú speváčku Mariju Blagojević. 
 
Marija Blagojević sa narodila v srbskom Belehrade a už ako šesť ročná začala spievať v Detskom zbore srbského rádia a televízie. Vyštudovala hru na klavíri a na jazzovom oddelení Kunstuniversität Graz spev . Spolupracovala s osobnosťami ako Bobby McFerrin, Patti Austin, Melba Joice,Shila Jordan, Jon Hendricks, Ines Reige a participovala na festivaloch, seminároch a workshopoch v celej Európe. 
 
Erik Rothenstein band pod vedením barytón saxofonistu Erika Rothensteina pôsobí už viac ako 15 rokov na jazzovej scéne. Koncertoval na rôznych festivaloch a koncertoch po celej Európe. Sústredí sa na vlastné autorské kompozície, v ktorých kombinuje moderný jazz a vplyvy stredoeurópskej resp. východoeurópskej hudby. Skupina vydala 4 albumy a pravidelne dopĺňa svoj repertoár o nové skladby a spolupracuje s rôznymi hosťami.
 
Smädní po kvalitnej muzike a dobrých drinkoch? Každý štvrtok v Bukowski Bare môžete mať oboje!

V spolupráci s Maretta production vám prinášame pravidelné štvrtkové koncerty pod názvom Music Thirstdays. 

Keďže v Bukowski Bare milujeme dobrú muziku, radi by sme spolu s vami vytvorili tradíciu a ponúkli atmosféru známu z kvalitných malých hudobných klubov kozmopolitných metropolí. Budeme meniť žánre, interpretov, no budeme radi, ak si do klubu nájde vždy cestu päťdesiatka divákov, pre ktorých bude daný večer ušitý presne na mieru. 

 
VSTUPNÉ: 5€
 
Rezervácie na +421 915 163 695 alebo na FB Bukowski Bar
Partneri: Fond na podporu umenia, Jazz.skCITYLIFE.SKkamdomesta.

 

 

«  
  »
Po Ut St Št Pi So Ne
 
 
 
 
2
 
 
 
5
 
 
7
 
 
9
 
10
 
 
 
 
14
 
15
 
16
 
17
 
 
 
20
 
 
 
 
 
 
26
 
 
 
 
 
 
 

Reklama

Nedeľné Podoby Jazzu
www.radiopiestany.sk/sk/program/pod
Každú nedeľu na rádiu Piešťany Podoby jazzu s Jankom Babičom. Rádio Piešťany 90,2  MHz, nedeľa o 20.00 hod. www.radiopiestany.sk