Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
40
 
GESTO Cafe & Brunch, Košice
 
Mike Parker´s Meta
M.Parker, M.Palka, S.Pezda, D.Niewiński
Kaštieľ Kubínyi, Vyšný Kubín
 
41
Príbehy jazzu
Robotnícky dom, Banská Bystrica
 
Andreas Varady Trio feat.Radovan Tariška
Nitra
 
Feel the Roma music - Pocíť rómsku hudbu s hosťom Jiří Stivínom
Marco Pillo – gitara, spev, Ján Berky Mrenica ml....
Synagóga - Centrum súčasného umenia, Halenárska 2,...
 
The Jazz Hostages, Erbetes Q, Jazzové Nebajky
Dáša Libiaková, Iveta Lišková, Petr Kořínek, Josef...
Galéria Vážka Trenčín
 
Nu Spirit Bar Medená 16, 811 02 Bratislava
 
Slovenský rozhlas Bratislava
 
Andreas Várady Trio feat. Radovan Tariška
Mozi klub, Šamorín
 
Pospiš / Nikitin / Sillay
Róbert Pospiš, Martin Sillay, Richard Csino, Taru...
Route 66, Liptovský Mikuláš
 
 
42
Szidi Tobias & Band
Viliam Majer, Andrej Gál, Milan Vyskočáni, Szidi T...
Kino Hviezda
 
Koncertná sála ZUŠ M.R.Štefánika, Považská Bystric...
 
Bohéma Bar Námestie SNP 488/30, Bratislava
 
Harry Vetro´s Northern Ranger
H. Vetro (bicie), N. Franche – Nolan (piano), H. F...
Vyšný Kubín, Kaštieľ Kubinyi
 
Kultúrne centrum Malý Berlín, Štefániková 4, Trnav...
 
43
Incheba, Bratislava
 
Juraj Griglák & Company
POOGIE BELL, CHRIS HEMINGWAY
Nitra
 
Incheba, Bratislava
 
Lukáš Oravec Quartet feat Seamus Blake & Danny Grissett
Seamus Blake (USA) - saxofón, Lukáš Oravec (SK) -...
Kaštieľ Kubínyi (Vyšný Kubín)
 
44
 
 
 
Dátum a čas Hudobná skupina Miesto konania Hudobníci
St, 13. 11. 2019, 21:00 Doris & The Swingin' Bastards Reduta Jazz Club (Praha) Doris Lamošová
Št, 14. 11. 2019, 19:30 Traditional Club Revival Kafe Scherz (Bratislava) Patrícia Páleníčková, Vlado Vizár
Pi, 15. 11. 2019, 19:00 FUGA - kultúrne centrum kresťanov, Košice
Pi, 15. 11. 2019, 20:00 j.p.p. v Bon Bon Jazz Bare Bon Bon Jazz Bar (Bratislava) Peter Preložník, Juraj Haluška, Peter Konečný
Pi, 15. 11. 2019, 20:30 Tam Tam D´Afrique Junior + Jamadan Hopkirk Club, Karpatská 2, Bratislava
So, 16. 11. 2019, 18:00 Art point / kino Baník, M. R. Štefánika 1, Prievidza
So, 16. 11. 2019, 19:00 Reduta Jazz Club (Praha) Andrew Lee Davison
So, 16. 11. 2019, 21:30 Reduta Jazz Club (Praha) Andrew Lee Davison
Ne, 17. 11. 2019, 21:00 PRAGUE BIG BAND Reduta Jazz Club (Praha) Milan Svoboda
Po, 18. 11. 2019, 18:00 Fats Jazz Band KSC Fontána, Piešťany Jana Dekánková, Ladislav Fančovič
Po, 18. 11. 2019, 21:00 Jack in Concept Reduta Jazz Club (Praha) Jaroslav Friedl, Ondřej Sluka, Zdeňek Tichota
Ut, 19. 11. 2019, 21:00 Reduta Jazz Club (Praha) Bharata Rajnošek
St, 20. 11. 2019, 21:30 OLD TIMERS JAZZ BAND Reduta Jazz Club (Praha)
Št, 21. 11. 2019, 21:00 THE JAZZ MASTERS Reduta Jazz Club (Praha) Jaroslav Bárta - klavír, Luděk Havel - klavír, Branko Křížek - bicí, Jan Greifoner - kontrabas
Pi, 22. 11. 2019, 19:00 HERMÈS KAREL BAND (FR, CZ) Reduta Jazz Club (Praha) Hermes Karel - Vocal, Mikuláš Pokorný - Piano, Philip Klinecký - Bass, Ondřej Vomáčka - Battery
Pi, 22. 11. 2019, 20:00 Fats Jazz Band Blue Note (Nové mesto nad Váhom) Jana Dekánková, Ladislav Fančovič
Pi, 22. 11. 2019, 21:30 Elena Sonenshine Quintet Reduta Jazz Club (Praha) Elena Sonenshine - zpěv, Vladimír Strnad - piano, Petr Dvorský- basa, Jan Linhart - bicí
So, 23. 11. 2019, 19:00 TOM SMITH & INTERNATIONAL BAND Reduta Jazz Club (Praha) Tom Smith
So, 23. 11. 2019, 20:00 Fats Jazz Band V-klub / Národné osvetové centrum (Bratislava) Jana Dekánková, Ladislav Fančovič
So, 23. 11. 2019, 21:30 LITTLE - BIG BAND Reduta Jazz Club (Praha) Rene Trossman
Ne, 24. 11. 2019, 21:00 Back Side Big Band Reduta Jazz Club (Praha)
Po, 25. 11. 2019, 19:00 MATT BIANCO GES CLUB KOSICE
Po, 25. 11. 2019, 21:00 Reduta Jazz Club (Praha) Andrew Lee Davison
Ut, 26. 11. 2019, 19:00 MATT BIANCO GES CLUB KOSICE
Ut, 26. 11. 2019, 19:00 Erik Rothenstein Band Route 66, Liptovský Mikuláš Elsa Valle, Gábor Winand
Ut, 26. 11. 2019, 21:00 Erik Rothenstein Band Koliba Tri Studničky u Tomášovcov (Liptovský Mikuláš) gábor
Ut, 26. 11. 2019, 21:00 Elena Sonenshine Quintet Reduta Jazz Club (Praha) Elena Sonenshine - zpěv, Vladimír Strnad - piano, Petr Dvorský - basa, Jan Linhart - bicí
St, 27. 11. 2019, 21:00 RUCHADZE BAND Reduta Jazz Club (Praha) Konstantin Ruchadze
Št, 28. 11. 2019, 19:00 BIG BAND VOŠ KJJ Reduta Jazz Club (Praha) Milan Svoboda
Št, 28. 11. 2019, 20:00 Swingless Jazz Ensemble Nájomná jednotka 210 Nitra
Št, 28. 11. 2019, 21:00 Reduta Jazz Club (Praha) Bharata Rajnošek
Pi, 29. 11. 2019, 19:00 Reduta Jazz Club (Praha) Eva Emingerová
Pi, 29. 11. 2019, 21:30 HOT SISTERS Reduta Jazz Club (Praha) sestry Lamošovy
So, 30. 11. 2019, 19:00 Reduta Jazz Club (Praha)
So, 30. 11. 2019, 21:30 Reduta Jazz Club (Praha) Zuzana Vlčkeková