Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
44
 
 
 
 
45
Istropolis - Veľká sála, Bratislava
 
Nu Spirit Bar, Medená 16, Bratislava
 
Alan Bartuš Trio (Alan Bartuš, Štefan Bartuš, Martin Valihora)
Rado Vallach, Ľubo Šramo
Dom kultúry Šaľa
 
Matúš Jakabčic SK-CZ Big Band
Drevá: Miroslav Poprádi (as, cl), Rostislav Fraš (...
Městské Centrum Grand
 
 
Aleksandra Kutrzepa Quartet (PL)
A. Kutrzepa - husle, B. Garczyński - gitara, M. St...
Kaštieľ Kubínyi, Vyšný Kubín
 
Juraj Kalász Trio
Andrej Farkaš
Bratislava
 
46
The Masters
Tereza Krippnerová
Praha
 
TRIBUTE TO KINGS OF JAZZ
Lukáš Chejn
Reduta Jazz Club
 
Doris & The Swingin' Bastards
Doris Lamošová
Praha
 
FUGA - kultúrne centrum kresťanov, Košice
 
j.p.p. v Bon Bon Jazz Bare
Juraj Haluška, Peter Konečný
Bratislava
 
Tam Tam D´Afrique Junior + Jamadan
Hopkirk Club, Karpatská 2, Bratislava
 
Art point / kino Baník, M. R. Štefánika 1, Prievid...
 
Andrew Lee Davison
Praha
 
Andrew Lee Davison
Praha
 
Kultúrne centrum, Kammerhofská 1, Banská Štiavnica
 
47
Jack in Concept
Jaroslav Friedl, Ondřej Sluka, Zdeňek Tichota
Praha
 
Mestské divadlo Žilina
 
Bharata Rajnošek
Praha
 
Konzervatórium, Tolstého 11, Bratislava
 
Istropolis, Bratislava
 
OLD TIMERS JAZZ BAND
Praha
 
THE JAZZ MASTERS
Jaroslav Bárta - klavír, Luděk Havel - klavír, Bra...
Praha
 
HERMÈS KAREL BAND (FR, CZ)
Hermes Karel - Vocal, Mikuláš Pokorný - Piano, Phi...
Praha
 
Elena Sonenshine Quintet
Elena Sonenshine - zpěv, Vladimír Strnad - piano,...
Praha
 
Back Side Big Band
Praha
 
48
MATT BIANCO
GES CLUB KOSICE
 
Andrew Lee Davison
Praha
 
MATT BIANCO
GES CLUB KOSICE
 
Elsa Valle, Gábor Winand
Route 66, Liptovský Mikuláš
 
Elena Sonenshine Quintet
Elena Sonenshine - zpěv, Vladimír Strnad - piano,...
Praha
 
RUCHADZE BAND
Konstantin Ruchadze
Praha
 
Nájomná jednotka 210 Nitra
 
Bharata Rajnošek
Praha
 
 
HOT SISTERS
sestry Lamošovy
Praha
 
 
Dátum a čas Hudobná skupina Miesto konania Hudobníci
Ne, 17. 11. 2019, 19:00 Kultúrne centrum, Kammerhofská 1, Banská Štiavnica
Ne, 17. 11. 2019, 20:00 Gabriel Jonáš Trio Kafe Scherz (Bratislava) Gabriel Jonáš, Juraj Kalász, Jakub Valiček
Ne, 17. 11. 2019, 21:00 PRAGUE BIG BAND Reduta Jazz Club (Praha) Milan Svoboda
Po, 18. 11. 2019, 18:00 Fats Jazz Band KSC Fontána, Piešťany Jana Dekánková, Ladislav Fančovič
Po, 18. 11. 2019, 21:00 Jack in Concept Reduta Jazz Club (Praha) Jaroslav Friedl, Ondřej Sluka, Zdeňek Tichota
Ut, 19. 11. 2019, 19:00 Mestské divadlo Žilina
Ut, 19. 11. 2019, 21:00 Reduta Jazz Club (Praha) Bharata Rajnošek
St, 20. 11. 2019, 10:30 Konzervatórium, Tolstého 11, Bratislava
St, 20. 11. 2019, 19:00 Istropolis, Bratislava
St, 20. 11. 2019, 21:30 OLD TIMERS JAZZ BAND Reduta Jazz Club (Praha)
Št, 21. 11. 2019, 20:00 Divadlo Aréna (Bratislava )
Št, 21. 11. 2019, 21:00 THE JAZZ MASTERS Reduta Jazz Club (Praha) Jaroslav Bárta - klavír, Luděk Havel - klavír, Branko Křížek - bicí, Jan Greifoner - kontrabas
Pi, 22. 11. 2019, 19:00 HERMÈS KAREL BAND (FR, CZ) Reduta Jazz Club (Praha) Hermes Karel - Vocal, Mikuláš Pokorný - Piano, Philip Klinecký - Bass, Ondřej Vomáčka - Battery
Pi, 22. 11. 2019, 20:00 Fats Jazz Band Blue Note (Nové mesto nad Váhom) Jana Dekánková, Ladislav Fančovič
Pi, 22. 11. 2019, 21:30 Elena Sonenshine Quintet Reduta Jazz Club (Praha) Elena Sonenshine - zpěv, Vladimír Strnad - piano, Petr Dvorský- basa, Jan Linhart - bicí
So, 23. 11. 2019, 19:00 TOM SMITH & INTERNATIONAL BAND Reduta Jazz Club (Praha) Tom Smith
So, 23. 11. 2019, 19:00 Marek Szarvaš projekt Veľké Kapušany
So, 23. 11. 2019, 20:00 Fats Jazz Band V-klub / Národné osvetové centrum (Bratislava) Jana Dekánková, Ladislav Fančovič
So, 23. 11. 2019, 21:30 LITTLE - BIG BAND Reduta Jazz Club (Praha) Rene Trossman
Ne, 24. 11. 2019, 21:00 Back Side Big Band Reduta Jazz Club (Praha)
Po, 25. 11. 2019, 19:00 MATT BIANCO GES CLUB KOSICE
Po, 25. 11. 2019, 21:00 Reduta Jazz Club (Praha) Andrew Lee Davison
Ut, 26. 11. 2019, 19:00 MATT BIANCO GES CLUB KOSICE
Ut, 26. 11. 2019, 19:00 Erik Rothenstein Band Route 66, Liptovský Mikuláš Elsa Valle, Gábor Winand
Ut, 26. 11. 2019, 21:00 Erik Rothenstein Band Koliba Tri Studničky u Tomášovcov (Liptovský Mikuláš) gábor
Ut, 26. 11. 2019, 21:00 Elena Sonenshine Quintet Reduta Jazz Club (Praha) Elena Sonenshine - zpěv, Vladimír Strnad - piano, Petr Dvorský - basa, Jan Linhart - bicí
St, 27. 11. 2019, 21:00 RUCHADZE BAND Reduta Jazz Club (Praha) Konstantin Ruchadze
Št, 28. 11. 2019, 19:00 BIG BAND VOŠ KJJ Reduta Jazz Club (Praha) Milan Svoboda
Št, 28. 11. 2019, 20:00 Swingless Jazz Ensemble Nájomná jednotka 210 Nitra
Št, 28. 11. 2019, 21:00 Reduta Jazz Club (Praha) Bharata Rajnošek
Pi, 29. 11. 2019, 19:00 Reduta Jazz Club (Praha) Eva Emingerová
Pi, 29. 11. 2019, 21:30 HOT SISTERS Reduta Jazz Club (Praha) sestry Lamošovy
So, 30. 11. 2019, 19:00 Reduta Jazz Club (Praha)
So, 30. 11. 2019, 21:30 Reduta Jazz Club (Praha) Zuzana Vlčkeková