Drumworkshop Emila Frátrika

Drumworkshop Emila Frátrika
jazz.sk

Dňa 14.marca 2012 v čase od 9.30-15.00 hod. bude legendárny klub Blue Note v Novom Meste nad Váhom hostiteľom tak významnej akcie, ako je hudobný workshop Emila Frátrika, ktorý prijal naše pozvanie, aby tu prezentoval to v čom je výnimočný ... slovami Gershwina, svoju "fascináciu rytmom" v hre na bicie nástroje.

 

Emil Frátrik bude na workshope prezentovať svoje najnovšie i celoživotné skúsenosti, pedagogické poznatky z hry na bicích nástrojoch. Fenomén všestrannej osobnosti Emila Frátrika je zárukou toho, aby svojou hrou a spôsobom chápania rytmu ako takého, oslovil široké publikum začínajúcich i zrelých hudobníkov.

 

Workshop je určený pre všetkých mladých bubeníkov, žiakov základných umeleckých škôl, konzervatórií, vysokých škôl. Radi privítame aj všetkých pedagógov, ktorí vyučujú bicie nástroje na akejkoľvek škole na Slovensku alebo v Čechách. Keďže kapacita klubu Blue Note je obmedzená, kurzy budú prebiehať za účasti maximálne 120 účastníkov. Cena workshopu je 10,-euro. Z tejto sumy bude mať každý prihlásený účastník zabezpečený obed s nápojom v cene cca 5,-euro. So zvyšnej časti tejto sumy bude organizátor hradiť samotné výdavky na workshop. Všetci členovia realizačného týmu sa vzdali nároku na honorár.

Prihlášku  treba stiahnuť, vyplniť a e-mailom odoslať čo najskôr na adresu zusjurajakrena@gmail.com

Tešíme sa, že napriek svojej pracovnej zaneprázdnenosti pán Frátrik dňa 14.marca 2012 prijal pozvanie do jazzového klubu Blue note v Novom Meste nad Váhom, kde na drumsworkshope bude prezentovať svoje umenie a poznatky pre začínajúcich i pokročilých bubeníkov.

 
 

 

 

 

Ďalšie články

Nový názov i obsadenie: Pressburg Saxophone Quartet sa predstaví poslucháčom už tento štvrtok v Petržalke
Pressburg Saxophone Quartet je nový názov pre saxofónové kvarteto, ktoré v roku 2014 založil...
Jazzmani Nikitin a Šrámek odohrajú koncerty na východe Slovenska i v Maďarsku
Poslednú štúdiovú novinku Altar Double Quintet predstavia v šiestich mestách Slovenska a Maďarska...
V júli nás čaká špeciálne prekvapenie: Po prvýkrát uzrie svetlo sveta koncert Thelonia Monka
Už 31. júla bude vydaná nahrávka z roku 1968. Pre všetkých fanúšikov jazzu ide o výnimočnú udalosť...
Mikulášsky Jazzový Festival bude inšpirovať, nielen workshopovať
Vyhľadávanie a podpora talentov je neoddeliteľnou súčasťou práce dramaturgov všetkých hudobných...