Diskusia

Ak chcete prispievať na nástenku, tak sa musíte prihlásiť alebo registrovať. Ďakujeme!
Roman Kovács

Ahojte máme s vonku nový pestrý a zaujímavý album po rokoch sa nám to konečne podarilo dať von https://deluxe.rytmika.sk/
La3no Deluxe veľká vďaka : Peter kunzo ,jan kružliak mladší,Tóno guht,Jaro žigo mladši. A samozrejme celej kapela ✌️ bez nej by toto nebolo✌️

Marián Struhala

Dobrý deň,
ako gitarista/samouk, by som sa rád pridal k jednotlivcovi/ ku kapele, k ľuďom, pre ktorých je jazz všetkým. Moje vzory sú hlavne J.Coltrane, M.Davis, C.Brown, W.Montgomery, G.Green. Iba BA.

E-mail: marian.struhala@gmail.com

Showband Casting

Showband musicians wanted!

We are looking for musicians from april on a cruise ship!

Do you read the scores?
Do you have party repertoir?
Do you speak english?
Do you have a style?

Musicians:
- sax
- piano/ keys

Requirements:
- reading the notes
- party repertoir
- speaking english
- good stage presence
- being a team player

Advantages:
- ability to SING
- jazz improvisations
- speaking german
- experience on ships
- valid STCW/Medical

Main specifics of the contract:
- four months duration
- catering in restaurant
- free movement on board
- swiss contract

If you are interested and meet the requirements, contact us at: showbandcasting2020@gmail.com
Send your CV, YouTube link, photos and write a few words about yourself in English or German, what are your strengths, what motivates you!
We warmly await your application!

Ej si

Ahojte. Viete niekto ci a kedy bude skupina GOGO PENGUIN na Slovensku? Ich hudba ma ocarila, rad by som ich videl na zivo.

Dávid Proc

Hladáme BASSGITARISTU a KLÁVESÁKA do kapely na výletné lode-CRUISE SHIPS, schopnost zaspievat anglicky, plat cca 1800-2000 €/mesiac, cestovanie po svete...
Sme z východu SR (KE,PO), vačšia vzdialenost sa dá poriešit, playlist bude cca.150-200 vecí, pop,rock,funk,oldies,nemecké veci..
výjazdy trvaju 2-3 mesiace, čítanie not výhoda, znalost akord.značiek, dorozumiet sa anglicky-podmienka, potrebujeme žánrovo flexibilných hráčov.
Email: proc.david@gmail.com

Broňa Noskovičová

Predam 2 listky na Bratislavske Jazzovy Dni, 2.6.2016, Atelier Babylon,
cena za listok: 20.-EUR, povodna cena: 28,-EUR, 0903 959 287

Ján Nter Klamo

Vynikajúci web s obrovským prehľadom, palec hore klobúk dole! Ďakujeme ...:)

Pišta tradjazzfan

Ahoj jazzové SK,..neuplynuli dva dni a už som tu zasa. Tentokrát s dobrou správou. Avšak, má spojitosť s predošlou smutnou. Tak teda: Po smutných týždňoch dixielandu, keď v decembri minulého roku zomrel kapelník a klarinetista BDB Benkó Sándor a po januárovej správe (ktorú som vám posielal) o definítívnom konci kapely BDB sa dnes na FB stránke banjistu Pála Gáspára objavila dobrá správa.
Pozostalí členovia pôvodnej kapely sa rozhodli pokračovať v hraní dixielandu, plus pribrali nového saxofonistu. Dohodli sa na názvu kapely "Dixie Kings of Hungary"
Podrobnosti zatiaľ nie sú známe, ale už majú založenú FB, aj www stránku, ktoré sú momentálne.... a pochopiteĺne vo "výstavbe". Samozrejme odkaz Benkó Sándora aj naďalej uchovajú.
Ak sa objavia podrobnosti, rád Vám ich pošlem,...samozrejme, s Vašim súhlasom. Ak nechcete byť rušení a informovaní, prosím dajte vedieť.
Jazzu zdar, dixíku zvlášť!
Pišta

Pišta tradjazzfan

Čerstvá správa elektronických a tlačových médií v Maďarsku priniesla pre milovníkov dixielandu „ťažko stráviteľnú“ správu.

Úmrtím kapelníka a vedúceho Benkó Sándora kapela BDB definitívne prestala existovať. Zároveň sa rozhodlo, že tento názov už nikdy, nikto nebude používať. Pre zachovanie pamiatky Sándora sa jeho rodina sa rozhodla vytvoriť „Umeleckú nadáciu Benkó Sándora“, ktorá má za ciele: Aj naďalej podporovať mladých talentov, ako to Benkó za celý svoj život robil. (Na každý „nástrojový post“ BDB vychoval a financoval z vlastného vrecka náhradníka, kandidáta,...ako chcete) Aj tá posledná, mladá generácia kapely bola pôvodne v „zálohe“. Jediný kmeňový člen kapely je pozaunista a aranžér Nagy Iván. Ďalším cieľom je zachovanie, katalogizácia, sprístupnenie všetkých materiálov z pozostalosti kapelníka, aj samotnej kapely. Rodina aj bývalá kapela sa rozhodla tento rok 2016 zasvätiť pamiatke Benkó Sándora a „nedožitého“ 60.r.