Mediálni partneri

Pridajte koncert na Jazz.sk a my informáciu o ňom prepošleme našim partnerom.

detail

BKIS.sk
internetový portál, partnerom od: 3. 1. 2012
Bratislavské kultúrne a informačné stredisko je príspevková organizácia Hlavného mesta SR Bratislavy. BKIS vydáva periodickú a neperiodickú tlač súvisiacu s propagáciou kultúrnych aktivít v Bratislave, zabezpečuje funkcie turistickej informačnej kancelárie, zabezpečuje šírenie informácií a propagáciu Bratislavy ako turistickej destinácie.

detail

Citylife.sk
internetový portál, partnerom od: 14. 12. 2011
Portál, kde nájdete kultúrny program Bratislavy a okolia spolu s odporúčaniami kam sa oplatí ísť. Je to nezisková aktivita občianskeho združenia Kulturka, ktorého cieľom je podpora informovanosti o možnostiach kultúrneho a spoločenského vyžitia v Bratislave.

detail

Gregi.net
internetový portál, partnerom od: 16. 12. 2011
Multikultúrny portál, ktorý denne prináša novinky o kultúrnych podujatiach, koncertoch, festivaloch, elektronických akciách, divadelných predstaveniach a pod. Nájdete tu reportáže, fotky, videá, sety a tracky na download.

detail

Livemusic.sk
internetový portál, partnerom od: 29. 12. 2011
Projekt LIVEMUSIC.sk je určený všetkým, ktorí milujú hudbu a kultúru, ale nechcú byť len bežní „konzumenti“. Prezentuje aj menšie podujatia, nerozlišuje regióny, hudobný žáner a typ kultúrneho, či športového podujatia.

detail

Kam do mesta
mesačník, partnerom od: 14. 12. 2011
Bezplatný kultúrno-spoločenský a informačný mesačník a webportál pre mestá: Bratislava, Košice, Prešov, B.Bystrica, Zvolen, Poprad, Tatry, Sp. Nová Ves, Žilina, Martin, Trnava, Nitra, Lučenec, R. Sobota, Revúca. Celkom 90 000 ks / mes.

detail

Podujatie.sk
internetový portál, partnerom od: 16. 12. 2011
Portál Podujatie.sk si dáva za cieľ informovať užívateľa internetu o podujatiach na jednej strane a na strane druhej umožniť organizátorom bezplatne propagovať svoje podujatia. Hlavným poslaním je vyplnenie medzery v oblasti kultúrnej informovanosti a podnietiť tým zlepšenie kultúrneho života na Slovensku.

detail

Leviceonline.sk
internetový portál, partnerom od: 2. 1. 2012
Nový spravodajsko-spoločenský portál pre mesto Levice a okolie. 

detail

Uprostred.sk
internetový portál, partnerom od: 4. 2. 2012
Informačný portál Uprostred.sk je určený na propagáciu kultúrnych, spoločenských a športových podujatí pre verejnosť uprostred Slovenska – na jednom mieste spája (ako jediný) informácie z celého (tradične prepojeného) regiónu Stredného Pohronia (okresov BB, BS, ZV, ZH a celého blízkeho okolia). Navrhnutý je tak, aby tu každý našiel hľadané informácie čo najrýchlejšie a najúplnejšie, bez čakania, vyberania zo  zoznamov...

detail

KamTeraz.sk
internetový portál, partnerom od: 13. 1. 2012
Stránka je zameraná na rôzne diskotéky, zábavy, akcie a kultúrne dianie v okolí mesta Púchov. Čo tu všetko nájdete: bary, diskotéky v okolí atd. Keď neviete kam teraz ísť.

detail

in.ba
mesačník, partnerom od: 15. 12. 2011
Od apríla 2009 sa dostáva do rúk Bratislavčanom informačný časopis in.ba. Je zameraný na  kultúrno-spoločenské dianie v Bratislave, jej historické, architektonické a prírodné zaujímavosti. Ponúka aj množstvo praktických informácií. Oslovuje všetky vekové generácie, každý Bratislavčan si v in.ba môže nájsť svoje podujatie.

detail

Eva
mesačník, partnerom od: 8. 1. 2012
Lifestylový mesačník pre ženy, ktorý vydáva najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku Ringier Axel Springer Slovakia, a. s. Jeho predaný náklad je 52 068 (ABC SR, september 2011).

detail

Madam Eva
mesačník, partnerom od: 14. 12. 2011
Lifestylový mesačník pre ženy, ktorý vydáva najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku Ringier Axel Springer Slovakia, a. s. Jeho predaný náklad je 22 122 (ABC SR, september 2011). 

detail

TV Bratislava
televízia, partnerom od: 17. 2. 2012
TV Bratislava je regionálna metropolitná televízia. Program tvorí spravodajstvo, publicistika, zastupiteľstvá, tématické magazíny a dokumentárne filmy. Spravodajský servis vysiela v premiére každý pracovný deň. Objemom výroby patrí medzi najproduktívnejšie regionálne televízie na Slovensku.

detail

Kusovky.sk
internetový portál, partnerom od: 17. 12. 2012
Online predaj vstupeniek na podujatia mnohých žánrov.

detail

Rádio Devín
rádio, partnerom od: 14. 5. 2013
Rádio Devín, programová služba dávajúca priestor umeleckým, literárno-dramatickým, umeno-vedným rozhlasovým útvarom, ako aj hudobným žánrom nekomerčného typu. Klasická hudba, jazz, alternatíva, art rock, folk, šansón, experimentálna hudba...

detail

Rádio Piešťany
rádio, partnerom od: 30. 3. 2012
Rádio Piešťany je regionálna rozhlasová stanica, ktorá chce poslucháčov osloviť hlavne hudbou a oddychom. Vo vysielaní je len minimum hovoreného slova a reklám. Nedeľný večer o 22:00 hodine sa nesie v znamení džezu. Relácia má názov: "Podoby džezu", to znamená, že prináša rôzne podžánre ponímané pod spoločným názvom džez. Výber interpretov je založený na kalendári a jeho jubilujúcich muzikantoch z celého sveta, pripravuje a moderuje Ján Babič. Vysielaie nájdete na 90,2 MHz, alebo live na...
«  
  »
Po Ut St Št Pi So Ne
1
 
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
 
17
 
18
 
 
 
21
 
22
 
23
 
24
 
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30