Javascript is required to view this map.
Kultúrne centrum Malý Berlín
Malý Berlín je nezávislým kultúrnym centrom, jediným v Trnave i v širšom regióne. Sídli v historickom jadre mesta na prvom poschodí zrekonštruovaného meštianskeho domu na Štefánikovej 4.
Štefánikova 4
91701
Slovensko
Senk Event Club
www.facebook.com/utrubice
Farská 4
91101
Slovensko
Hogo Fogo Jazz & Art Club
"Hogo Fogo Jazz & Art Club - miesto dobrej hudby a skvelej nálady v historickom centre Banskej Bystrice Hogo Fogo Jazz & Art Club - a place of good music and great mood in the historic center of Banská Bystrica, Slovakia."
Námestie Š. Moysesa 7
Banská Bystrica 97401
Slovensko
KLUB HaD (Hudby a Divadla)
KLUB HaD (Hudby a Divadla) na Akadémii umení v Banskej Bystrici
Horná 95
Banská Bystrica 97401
Slovensko
Quentin jazz club
Quentin je novinka medzi štýlovými podnikmi v Banskej Bystrici! Privíta vás fantastická hudba a oddych v originálne zariadenéj galérií. Radi vás uvidíme!
Horná 12
Banská Bystrica 974 01
Slovensko
U Francúza - Jazz Klub 12
Nový jazzový klub v centre Banskej Bystrici na Hornej ul. č. 12 (oproti hlavnej pošte), zameraný na jazz, blues, menšinových žánrov a international community s francúzskymi vínami. 
Horná 65/12
Banská Bystrica 974 01
Slovensko
Artcafé Banská Štiavnica
ART café & wine bar This legendary pub and cafe is situated in historical centre of Banska Stiavnica. Small inn with fine beer and wine has popular terrace with the view of beautiful German church. It is favourite place for meeting young local people and tourists as well. There are...
Akademická 2
Banská Štiavnica 96901
Slovensko
ART klub v kafe Scherz
Umelecké večery venované legendám slovenskej hudobnej scény ako aj mladým,nie veľmi známym umelcom rôznych hudobných žánrov. Srdečne Vás pozývame na tieto jedinečné a neopakovateľné podujatia.
Partizánska 2 / vchod z Palisád / kafe Scherz
Bratislava 81103
Slovensko
Ateliér Babylon
Ateliér Babylon? – No predsa brána do sveta kultúrnych zážitkov Staroveký Babylon znamená v preklade Brána Božia a bol významným mestom, kde sa písali dejiny. Ten náš Babylon je tiež významným...
Nám. SNP 14 Kolárska 3
Bratislava
Slovensko
Batelier
Underground deluxe! Alebo aj "Do Your Own Thing!", to je motto Batelieru. Kreativite sa medze nekladú a preto je klub alternatívnym priestorom pre všetkých priaznivcov menšinovej hudby, street artu, divadla, kina, ale aj výstav. Mnoho návštevníkov pozná Batelier aj ako priestor mnohých tanečných...
Továrenská 14
Bratislava 811 09
Slovensko