DJ MatthewSax @JAZZ City Cafe, 13.2.2019 20:30

Vladimir Nestiak
DJ MatthewSax @JAZZ City Cafe, 13.2.2019 20:30
Názov koncertu: 
DJ MatthewSax @JAZZ City Cafe
Streda, Február 13, 2019 - 20:30
Miesto konania: 
Jazz City Cafe
Hudobná skupina (bez profilu)
DJ MatthewSax
Hudobníci (bez profilu)
DJ MatthewSax

V stredu 13.02.2019 o 20:30 zahrá u nás DJ MatthewSax. Tentokrát bez saxafonu, ako ste niektorí pri ňom zvyknutí, ale o zábavu sa nemusíte obávať.

 

Udalosť: https://www.facebook.com/events/536885776806571/

 

DJ MatthewSax - Od mladosti pracoval v rôznych projektoch ako saxofonista a spevák. Bol spoluzakladateľom experimentálnej hudobnej formácie Funkadelic Brothers a aj funkovej formácie Sax'n Jay. Zameriava sa na hudobné štýly ako je NuJazz, Jazz, Hip Hop, Funk, House , Bossa štýl, Breakbeat & Experimental music. Hral v Nemecku, Rakúsku, Holandsku, Izraeli, Nórsku, Poľsku, Česku, Maďarsku, Chorvátsku, Francúzsku a dokonca aj New Yorku.

Spolupracoval s umelcami ako sú Ida Kelar, Richard Muller, Matthew Ruppert, Love4Money, Kontrafakt, Misha, Ivan Veres, IceT (NYC), Made2Mate, A * D * K, PeterCmorik, Martin Ďurdina, Lubor "Artist" Priehradnik, Martin Valihora, Oskar Rozsa, AnitaSoul, Marián Čekovský, Body & Soul (NYC), Tono & Tomi & Sava Popovic Brothers, RomanoRat (JazzFamelia), LinardsManyMoods (NYC), DorianGray, UNOMAN IMPROFACTORY Project, MAMBA (SK), Michal Bugala (SK), Andrej Turok (SK), Peter Lipa & Peter Lipa Jr. (SK), Big John Whitfield (AT & USA)

Tešíme sa na Vás, v našich krásnych priestoroch v centre Bratislavy, hneď vedľa americkej ambasády. Veríme, že sa stanete našimi pravidelnými návštevníkmi.

VSTUPNÉ: ZADARMO! 
* Rezervácie: 0948 137 200

Jazz City Cafe sa nachádza hneď pri americkej ambasáde.
Platiť u nás sa dá len v hotovosti.

 

 

Po Ut St Št Pi So Ne
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9
 
 
 
12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Reklama

Nedeľné Podoby Jazzu
www.radiopiestany.sk/sk/program/pod
Každú nedeľu na rádiu Piešťany Podoby jazzu s Jankom Babičom. Rádio Piešťany 90,2  MHz, nedeľa o 20.00 hod. www.radiopiestany.sk