Esprit - udeľovanie cien za jazz s koncertom, 30.4.2019 19:50

Peter Baláž
Esprit - udeľovanie cien za jazz s koncertom, 30.4.2019 19:50
Názov koncertu: 
Esprit - udeľovanie cien za jazz s koncertom
Utorok, Apríl 30, 2019 - 19:50
Miesto konania: 
Divadlo Aréna

Slávnostný večer s vyhlásením výsledkov a odovzdaním ocenení ankety Esprit sa uskutoční 30. apríla 2019. Počas neho zažijú diváci bratislavského Divadla Aréna široký záber jazzového žánru vďaka koncertu troch z nominovaných zoskupení:

• Peter Korman Quintet
• Ľudové Mladistvá
• Bratislava Hot Serenaders

Priamy prenos zo slávnostného večera bude vysielaný v rádiu Devín. Cena vstupenky v predpredaji je 15 €.

Vstupenky Ticketportal: https://goo.gl/MyBCkC

Slávnostná ceremónia Esprit je registrovanou udalosťou participujúcou na oslavách International Jazz Day (UNESCO). Spolu s ďalšími krajinami sveta tak 30. apríla, v Medzinárodný deň jazzu, vzdá hold tomuto žánru aj Slovensko.

Priaznivci jazzu by si nemali nechať ujsť tento večer, ktorý vyjadruje uznanie tvorcom a interpretom jazzovej hudby na Slovensku. Program predstaví to najlepšie čo na slovenskej scéne za posledný rok vzniklo a zároveň dáva možnosť na stretnutie s komunitou hudobníkov a zhodnotenie predchádzajúceho roka.

Generálnym partnerom podujatia je softvérová spoločnosť Espirit s r.o. Sošky ocenení pre Cenu verejnosti a Cenu odbornej poroty v tvare kontrabasu vytvoril významný slovenský akademický sochár Juraj Čutek.

 

 

Po Ut St Št Pi So Ne
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9
 
 
 
12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Reklama

Nedeľné Podoby Jazzu
www.radiopiestany.sk/sk/program/pod
Každú nedeľu na rádiu Piešťany Podoby jazzu s Jankom Babičom. Rádio Piešťany 90,2  MHz, nedeľa o 20.00 hod. www.radiopiestany.sk