ALAN BARTUŠ - "BORN IN MILLENNIUM" (SK/AT) - Milano2Caffe, 23.5.2023 20:00

Alan Bartus
ALAN BARTUŠ - "BORN IN MILLENNIUM" (SK/AT) - Milano2Caffe, 23.5.2023 20:00
Názov koncertu: 
ALAN BARTUŠ - "BORN IN MILLENNIUM" (SK/AT) - Milano2Caffe
Utorok, Máj 23, 2023 - 20:00
Miesto konania (bez profilu)
Caffe Milano2, Trnava
Oceňovaný klavirista Alan Bartuš vyráža na jarné koncertné turné zo svojim debutovým albumom “Born in Millennium”. Tento album nahrával s americkou žijúcou legendou - Gregorym Hutchinsonom na bicích nástrojoch.
Je držiteľom prestížneho ocenenia Ö1 Jazz Prize a je prijatí na jednu z najlepších univerzít sveta - Manhattan School of Music do New Yorku. 2022 sa stáva víťazom solo piano súťaží "Excellence Piano Awards", "Grand Maestro Piano Competition" a vydáva svoj solo piano album s názvom "Solology". Napriek svojmu mladému veku má Alan na konte spolupráce s menami ako Jerry Bergonzi, Tim Armacost, Gregory Hutchinson, Peter Erskine a mnoho ďalších. 2023 sa stáva absolútnym víťazom prestížnej súťaže Artadea Jazz Competition.
Alan si tentokrát k spolupráci prizval európske špičky jazzovej scény - Štefana “Pištu” Bartuša na kontrabas a rakúskeho bubeníka Klemensa Marktla na bicie nástroje.

“Alan Bartus is an amazing young pianist and composer who has created an album of beautiful and contemporary music. He is a unique voice who is just at the beginning of a great musical voyage. It will be exciting to see what will come from this 
incredible talent!!”
Peter Bernstein, New York
___________________________
Alan Bartuš (SK) - piano
Štefan “Pišta” Bartuš (SK) - kontrabas
Klemens Marktl (AT) - bicie nástroje
___________________________
Vstup: 7€ predpredaj 
na mieste: 10€ 
Rezervácie: alanbartus14@gmail.com
alebo na tel.čísle +421 905 108 506