Juraj Griglak & Company, 9.2.2019 19:30

Juraj Griglak & Company, 9.2.2019 19:30
Názov koncertu: 
Juraj Griglak & Company
Sobota, Február 9, 2019 - 19:30
Miesto konania: 
LifeHouse /city/
Hudobná skupina (bez profilu)
Juraj Griglak & Company
Hudobníci (bez profilu)
Yoran Vroom

Projekt slovenskeho basgitaristu Juraja Griglaka,ktory prezentuje vlastnu tvorbu v duchu jazzu ,funku a fusion.

Juraj Griglak
patri k najvyhladavanejsim basgitaristom na Slovensku.Okrem elektrickej basgitary Juraj hrava aj na kontrabas- jazz, a ako clen orchestra Slovenskej filharmonie aj vaznu hudbu.Nahral okolo 90 albumov,z toho tri vlastne solove : Bass Friends (2000),Time to Fly (2014) a Juraj Griglak & Company feat.Bobby Sparks,Poogie Bell,Chris Hemingway. (2017).Od roku 2012 spolupracuje s legendarnym americkym bubenikom Poogie Bellom ako clen jeho skupiny Poogie Bell Band.
www.jurajgriglak.net

Yoran Vroom
patri medzi najlepsich mladych holandskych bubenikov.V roku 2013 absolvoval Konzervatorium v Amsterdame. V sucasnosti je aktivny na holandskej a europskej jazzovej scene. Spolupracuje s medzinarodne znamim klaviristom a spevakom Frank McCombom,Cory Henrym ,Ed Mottaom a mnohymi dalsimi.

Miroslav Hloucal
je velmi známý trumpetista na českej jazzovej scéne. Je tiez skladatel, aranžér a studiovy hrac . Ovláda všetky druhy hudobnych žánrov. Pocas svojich studií na Konzervatoriu a VOŠ J.Ježka v Prahe, začal spolupracovat s vodcami českej jazzové scény, mezi ktoré patrí napríklad Emil Viklický, Roman Pokorný, Karel Růžička, Matěj Benko, Gustav Brom Big Band a další. Mal tiez štastie, že sa stretol na jednom podiu so svetovými legendami, ako je Benny Golson, Harry Sokal, Hiram Bullock a další. V sučasnosti vedie svoj autorsky projekt Quartet .

Eugen Vizvary
patrí k najvyhľadávanejším klaviristom v Slovenskej a Českej Republike.Jeho hudobná činnosť spočíva v práci v hudobných štúdiach, komponovaním, aranžovaním, pôsobí ako producent a doprevádza popredných Slovenských a Českých umelcov. Spolupracoval s hudobníkmi ako Oskar Rózsa, Martin Valihora, AnitaSoul, Michal Bugala, Marcel Palonder,Vivian Sessoms,Kim Davis a mnohí iní…

Vstup: 8€
Rezervácie: https://lifehouse.beer/rezervacia/
alebo na tel.čísle 0908 753 423