Slovenský 'world music' má priestor na hudobnom veľtrhu WOMEX 2015

Slovenský 'world music' má priestor na hudobnom veľtrhu WOMEX 2015
jazz.sk

V dňoch 21. októbra – 25. októbra 2015 sa v Budapešti uskutoční medzinárodný veľtrh WOMEX 2015. Veľtrh je zameraný na propagáciu World Music a okrem výstavných priestorov ponúka množstvo sprievodných akcií (konferencie, koncerty, prezentácie).

 

Hudobné centrum na tomto podujatí organizuje národný stánok v rámci novej platformy krájín V4 – Central European Music Square, určený na prezentáciu slovenskej hudby, s cieľom podporiť jej export do zahraničia. Výstavné priestory sú zdarma k dispozícii slovenským inštitúciám, vydavateľstvám, agentúram, festivalom a umelcom. Prezentáciu vo forme knižných publikácii, CD, DVD, edičných katalógov a plagátov je potrebné doručiť najneskôr do 30. septembra 2015 na adresu:

Hudobné centrum
Oddelenie edičnej činnosti
(WOMEX 2015)
Michalská 10
815 36 Bratislava

 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu zúčastniť sa na podujatí osobne nás kontaktujte na e-mailovej adrese viktoria.slatkovska@hc.sk alebo telefónnom čísle 02/20470 460.

 

Vstupenky na podujatie

 

 

Rádio Jazz

Ďalšie články

Recenzia CD: Ľubomír Gašpar Cimbal Project - The point of View
Cimbalista Ľubomír Gašpar iba pred pár mesiacmi vydal svoje debutové CD s názvom Cimbal Project...
Reportáž: Erik Rothenstein Band and Ester Wiesnerová
Minulý týždeň vystúpil Erik Rothenstein Band spolu s hosťujúcou speváčkou Ester Wiesnerovou v troch...
Avishai Cohen a jeho najnovší album 1970: Komerčný smooth jazz pre masy?
Izraelský basgitarista, kontrabasista, skladateľ a aranžér Avishai Cohen prednedávnom vydal svoje...
Gabriela Montero: Emócie publika sú pre mňa najväčším ocenením
Ako sedemmesačná stláčala klávesy na detskom keyboarde. Koncertný debut v rodnom Caracase, s...
Plápolajúci oheň Atzmona s Bulatkinom
Pred tromi mesiacmi sme predstavovali singel Early Blues (I Listen To) z pripravovaného albumu „...
Akčná úderka The Action 4s!
Horúcou novinkou letnej sezóny 2025 z dánskeho vydavateľstva April Records je nepochybne...
Nové vízie Trnavského Jazzyka
O dva týždne sa prehupneme do obdobia školských prázdnin a letných dovoleniek, čo nám pripomína...
Temná príšera sa prebúdza k životu
Fanúšikovia sa dočkali a mnohým to pripadá ako sen: po desiatich rokoch sa prebudil z letargie...