Traditional Club Revival - koncert v Kafe Scherz, 11.10.2017 20:00

Vlado Vizár
Traditional Club Revival - koncert v Kafe Scherz, 11.10.2017 20:00
Názov koncertu: 
Traditional Club Revival - koncert v Kafe Scherz
Streda, Október 11, 2017 - 20:00
Miesto konania: 
Kafe Scherz
Hudobná skupina: 
Traditional Club Revival

Po letnej prestávke vás opäť srdečne pozývame na koncert orchestra TRADITIONAL CLUB REVIVAL. Na stretnutie s vami sa tešia jeho sólisti: Patrícia Páleníčková - spev, gitara, bendžo; Igor Čelko - soprán saxofón, arr., lead.; Vlado Vizár - trombón; Andrej Šebo - kontrabas; Karol Sucháň - bicie.

V decembri 2016 sa v Bratislave uskutočnili dva koncertné večery, ktoré pripomenuli jubileum 55.výročia vzniku legendárnych slovenských jazzových orchestrov Traditional Clubu Bratislava a Revival Jazz Bandu Bratislava.
Koncert mal aj významnú spätnú väzbu na muzikantov – bol inšpiráciou a podnetom k vzniku, resp. oživeniu staro-novej jazzovej formácie pod názvom Traditional Club Revival, v ktorej hrajú pôvodní členovia oboch orchestrov.

Igor Čelko:
„Po stretnutí v roku 2016 sme sa rozhodli znova oživiť duch hudby, ktorú sme hrali pred vyše 50-timi rokmi a ktorá svojou ľahkosťou, spontánnosťou a vitalitou stále nachádza svoje publikum. Duch tradičného jazzu, ktorý sme hrali či už ako Traditional Club Bratislava alebo Revival Jazz Band. Náš repertoár sa pohybuje medzi skladbami neworlenského jazzu, chicagského dixielandu a swingom a chceli by sme tak osloviť čo najširšie spektrum publika. Kombinácia sopránsaxofón, trombón a gitara/banjo umožňuje aj rozličné farebné a štýlové varianty a tým aj neštandarný sound našej novej formácie“.
Keep swinging!

 

 

«  
  »
Po Ut St Št Pi So Ne
 
 
 
 
2
 
 
 
5
 
 
7
 
 
9
 
10
 
 
 
 
14
 
15
 
16
 
17
 
 
 
20
 
 
 
 
 
 
26
 
 
 
 
 
 
 

Reklama

Nedeľné Podoby Jazzu
www.radiopiestany.sk/sk/program/pod
Každú nedeľu na rádiu Piešťany Podoby jazzu s Jankom Babičom. Rádio Piešťany 90,2  MHz, nedeľa o 20.00 hod. www.radiopiestany.sk