Pavel Jakub Ryba & Petr Valášek (CZ), 20.10.2017 19:30

Elektrárňa Piešťany
Pavel Jakub Ryba & Petr Valášek (CZ), 20.10.2017 19:30
Názov koncertu: 
Pavel Jakub Ryba & Petr Valášek (CZ)
Piatok, Október 20, 2017 - 19:30
Miesto konania (bez profilu)
Elektrárňa Piešťany
Hudobná skupina (bez profilu)
Pavel Jakub Ryba & Petr Valášek

Koncert dvoch vynikajúcich českých džezových hudobníkov: basgitaristu Pavla Jakuba Rybu spolu s klarinetistom Petrom Valášekom.

Pavel J. Ryba
O jeho kvalite a originalite svedčí jeho spolupráca so svetovými hudobníkmi, akými sú napr.: Mike Stern, Dean Brown, Josef Skrzek, Garry Lucas, Bryan Corbett, Henry Toth, ..., ktorí sa spolupodieľali na jeho projketoch a koncertných turné. Dokladom sú aj Rybove koncertné "šnúry" cez Rusko, Európu až pod USA, Chile, atď. a taktiež skutočnosť, že Rybove albumy recenzujú aj zahraničné džezové časopisy.

Petr Valášek
Basklarinetista, aranžér, skladateľ s o širokým štýlovým záberom. Je vyhľadávaný štúdiový a koncertný hráč. Jeho srdcová a domovská kapela je Clarinet Facotry. Má klasické hudobné vzdelanie (AMU), ale s ľahkosťou sa pohybuje aj v žánroch ako sú blues, jazzový mainstream, fusion alebo funk. Hral s takými osobnosťami ako Lisa Minelli, Dean Brown, Bobby McFerrin, atď.

Vstupné: 5 € / 3 € (študenti, ZŤP, seniori)

 

 

«  
  »
Po Ut St Št Pi So Ne
 
 
 
 
2
 
 
 
5
 
 
7
 
 
9
 
10
 
 
 
 
14
 
15
 
16
 
17
 
 
 
20
 
 
 
 
 
 
26
 
 
 
 
 
 
 

Reklama

Nedeľné Podoby Jazzu
www.radiopiestany.sk/sk/program/pod
Každú nedeľu na rádiu Piešťany Podoby jazzu s Jankom Babičom. Rádio Piešťany 90,2  MHz, nedeľa o 20.00 hod. www.radiopiestany.sk