Peter Aristone / Flame Music Bar / Bratislava, 8.12.2018 20:00

FLAME Music Bar
Peter Aristone / Flame Music Bar / Bratislava, 8.12.2018 20:00
Názov koncertu: 
Peter Aristone / Flame Music Bar / Bratislava
Sobota, December 8, 2018 - 20:00
Miesto konania: 
FLAME Music Bar
Hudobná skupina (bez profilu)
Peter Aristone
Peter Aristone sa po roku vraci do rodnej Bratislavy s prierezom celej tvorby - od debutového albumu 19 Days in Tetbury až po minuloročné EP Happiest Accidents - a ochutnávkou z pripravovaného albumu.

Talentovaný Bratislavčan - slovenský skladateľ a spevák Peter Aristone študoval na Konzervatóriu Jaroslava Ježka v Prahe. Po účinkovaní v niekoľkých kapelách sa vydal na sólovú dráhu, v rámci ktorej už má za sebou viacnásobné americké turné s tamojším bluesovým a soulovým pesničkárom Marcom Broussardom, duet s Melanie C zo Spice Girls či spoluprácu so skladateľom Sacha Skarbekom, ktorý je spoluautorom piesní Lany Del Rey alebo Jamesa Blunta. Peter momentálne pripravuje svoj druhý dlhohrajúci album.

Príďte si vychutnať skvelý večer s vychádzajúcou hviezdou a jedným z najsľubnejších umelcov z regiónu strednej a východnej Európy! Tešíme sa na vás v obľúbenom Flame Music Bar :)

Peter Ariston, after a year, returns to his native Bratislava with a cross-section of his work - from his debut album 19 Days in Tetbury to last year's EP Happiest Accidents - and a taste of the upcoming album.

Talented Bratislavian - a Slovak composer and singer Peter Aristone studied at the Jaroslav Ježek Conservatory in Prague. After performing in several bands, he went solo and since has had several US tours with his blues and soul songwriter Marcom Broussard, a duet with Melanie C from Spice Girls, or a collaboration with composer Sacha Skarbek, the co-author of songs of Lana Del Rey or James Blunt. Peter is currently preparing his second album. 

Come to enjoy a great evening with one of the most promising artists from the central-eastern European region, in the popular Flame Music Bar :)

Eye of a Needle
https://www.youtube.com/watch?v=HKRqckqWbGk

Gold
https://www.youtube.com/watch?v=VnbqIh4OU74

Painful Remedy
https://www.youtube.com/watch?v=Gk2zdDCK_RI

FB: https://www.facebook.com/peteraristonemusic/
IG: https://www.instagram.com/peter_aristone

 

 

 

«  
  »
Po Ut St Št Pi So Ne
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Reklama