Na vlnách swingu II, 12.8.2021 19:00

Jana Dekánková
Na vlnách swingu II, 12.8.2021 19:00
Názov koncertu: 
Na vlnách swingu II
Štvrtok, August 12, 2021 - 19:00
Miesto konania (bez profilu)
Záhrada Domu Albrechtovcov
Hudobná skupina: 
Fats Jazz Band
Koncert naladený na vlny swingu odohrá špičkový orchester FATS JAZZ BAND pod vedením Ladislava Fančoviča v sobotu 12. augusta o 19:00 hod.
Podujatie sme umiestnili do prekrásnej záhrady Domu Albrechtovcov v srdci Bratislavy. Genius loci tohto miesta pripomína romantické časy minulého storočia, kedy na tomto mieste rodina Albrechtovcov vítala umelcov a priateľov kvalitnej hudby s vždy otvorenými dverami.
Na koncerte odznejú najlepšie kusy z repertoáru orchestra, ako aj tangá a foxtroty z našich, vtedy ešte československých vôd. Naživo budete môcť počuť skladby, ktoré v 20. až 50. rokoch minulého storočia hrávali a spievali také legendy ako Louis Armstrong, Benny Goodman, Tommy Dorsey, Count Basie, Teddy Wilson, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Peggy Lee, F. K. Veselý, R. A. Dvorský, Viera Racková, Inka Zemánková či Jiřina Salačová.
Oblečte sa dobovo a spolu si vytvorme čarovnú atmosféru prvej polovice minulého storočia. Dress code samozrejme nie je povinný, ale poteší a dotvorí atmosféru.
Časť výnosu z predaja lístkov bude použitá na obnovu Domu Albrechtovcov, ktoré spravuje Albrecht Fórum (https://www.albrechtforum.com/)

Vstupenky od 15.7. v sieti Ticketportal
Pri návšteve podujatia treba splniť aktuálne podmienky pre návštevy hromadných podujatí podľa aktuálnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR. Aktuálne pokyny zhrnieme v tejto udalosti pár dní pred podujatím.
V prípade zlého počasia sa koncert presunie na iný dátum a ak Vám termín nebude vyhovovať, zakúpené vstupenky Vám budú vrátené.
Hlavný organizátor OZ Swingmánia
Partneri: Albrecht Forum, www.mojakultura.sk.

 

 

Po Ut St Št Pi So Ne
 
 
 
1
 
 
 
 
5
 
 
7
 
 
 
 
 
 
13
 
 
 
16
 
17
 
18
 
19
 
 
 
 
 
24