Rado & Slavko, 5.4.2024 20:00

Jazz Caffe
Rado & Slavko, 5.4.2024 20:00
Názov koncertu: 
Rado & Slavko
Piatok, Apríl 5, 2024 - 20:00
Miesto konania: 
Jazz Caffe
Hudobná skupina (bez profilu)
Rado & Slavko
Hudobníci (bez profilu)
Radoslav Kostoláni, Slavko Sljapic
Ďaľší hudobný večer v Jazze bude v znamení saxofónu, klávesov a aj spevu.
Saxofonista Rado Kostoláni bude účinkovať našom podniku už tretí krát. Pripravil si repertoár pre Alt Saxofón a predstaví sa aj so svojim „Sopránom“. A navyše uvedie aj svojho hosťa,  klávesáka a speváka Slavka Sljapica.
Vstupné je dobrovoľné a poslúži na podporu ďalších hudobných podujatí.
Odporúčame rezerváciu prostredníctvom instagramu, Facebooku alebo na t.č. 0915516461.
 
O hudobníkoch: 

Rado začal s hudbou vo svojich siedmych rokoch. Jeho prvým nástrojom bol klarinet. Má ukončené dva cykly základnej umeleckej školy na tento nástroj. Počas štúdia na vysokej škole pôsobil v nitrianskom folklórnom súbore Ponitran. Potom mu učaroval saxofón. K novému rozmeru hry na saxofón dospel počas pracovného pôsobenia v Prahe. Využil široké možnosti na ďalšie vzdelávanie v saxofónovej hre a technike a začal sa venovať sólovej hre s orchestrálnymi doprovodmi. Zároveň je dnes saxofonistom hosťujúcim v rockových a popových kapelách v domácom regióne, a tiež sa venuje aj projektom spolupráce s inými hudobníkmi, spevákmi a DJmi. Takýmto projektom je aj spolupráca so Slavkom Sljapicom. 

Slavko sa venuje hudbe už takmer 20 rokov. Začalo to harmonikou a pokračovalo klávesovými nástrojmi. Je tiež obdarený výnimočným hlasom. S Radom sa spoznali v hosťovaní v kapelách a vytvorili spolu projekt pre clubové vystúpenia. Slavko sa vám predstaví populárnymi skladbami v jeho klávesovej a speváckej interpretácii. „Slavko“ nie je zdrobnenina niektorého zo slovenských podobne znejúcich mien, je to jeho pravé krstné meno. Slavko je totiž Srb pochádzajúci z mesta Kikinda a už 6 rokov  žije a pracuje na Slovensku.

 

 

 

«  
  »
Po Ut St Št Pi So Ne
1
 
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
 
17
 
18
 
 
 
21
 
22
 
23
 
24
 
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30