Wine meets Jazz, 27.2.2016 19:00

Dominik Ivančík
Wine meets Jazz, 27.2.2016 19:00
Názov koncertu: 
Wine meets Jazz
Sobota, Február 27, 2016 - 19:00
Miesto konania: 
Stay Groove
Miesto konania (bez profilu)
El Mundo Coctail Bar
Hudobná skupina (bez profilu)
Martin Uherek

“Wine meets Jazz” je výnimočným spojením chutí jazzu, umenia fotografie a vína. O chute vína sa postará Vinovatívne.sk s vybranou selekciou prírode verných vín Slovenska. K degustácii sa predstaví saxofonista Martin Uherek s jeho Jazzovým quartetom a krstom debutového albumu Walkin’ My Own Way.
Súčasťou chuti a zvuku je tiež obraz, ktorý zobrazí umením inscenovanej fotografie Zuzana Pustaiová s výstavou "Aký kraj, taký mrav".
 

*Počet hostí je obmedzený, vstupenky len prostredníctvom rezervácie v El Mundo ; Stay Groove fbpage ; Vinovatívne.sk

*podnik počas celého večera nefajčiarsky
*rezervácia obsahuje všetky 3 časti programu
 

 

“Víno vie mať charakter, vie vzbudzovať vášeň a emócie je inšpiráciou a aj ťažkou drinou. Za vybranými vínami Vinovatívne.sk stoja konkrétni ľudia s príbehmi vinohradov a pivníc. Našou filozofiou je spájať jedinečných vinárov a vinohradníkov s ľuďmi ktorí si život užívajú za hranicami všedna, hľadajú inšpiráciu, poctivosť a jedinečnosť."
www.vinovativne.sk
 

 

"V decembri 2015 vyšiel debutový album plný mojich kompozícií, má názov Walkin’ My Own Way, teda “kráčajúc vlastnou cestou” a predstavuje moju osobnú hudobnú výpoveď – o ceste, ktorú som prešiel a o hudobnom smere, ktorým sa som rozhodol kráčať, za pomoci všetkých, ktorí tento proces ovplyvnili."

 

Martin Uherek - saxofón,
Klaudius Kováč - klavír,
Peter Korman - kontrabas,
Peter Solárik - bicie.
http://martinuherek.com/projekty/walkin-my-own-way

 

"Zuzana Pustaiová je súčasnou sa profilujúcou umelkyňou, ktorá sa venuje predovšetkým fotografii. Na svojom konte má množtvo domácich i zahraničných ocenení a výstav. Zuzana Pustaiová sa Vám predstaví výberom jej najaktuálnejšieho projektu Aký kraj - taký mrav. "Ľahkosť humoru či jemnej absurdity je veľmi účinnou formou na pomenúvanie istých javov vôkol nás. Zbavuje nás tak nielen tiaže problematických časov, ale súčasne dokáže takýmto postojom s ľahkosťou pomenovať paradoxy dnešnej doby. V súbore fotografií Aký kraj - taký mrav autorka prepája motívy tradičného ľudového života s aktuálnym životným štýlom."

http://pustaiova.com/home-2/

 

 

«  
  »
Po Ut St Št Pi So Ne
 
 
 
 
 
 
 
3
 
4
 
 
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
 
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30