Electro-swingová party sa vracia do Bratislavy s rakúskym Cab Canavaral

Electro-swingová party sa vracia do Bratislavy s rakúskym Cab Canavaral
jazz.sk

Party Electro Swing Fever, ktorá zožala úspech v mnohých stredoeurópskych mestách, predvedie znova to najlepšie v Bratislave. Jedinečná tanečná noc vás prenesie do zlatej éry swingu, časov noblesných dám a šviháckych gentlemanov. Nahoďte dobový outfit a zavítajte do tančiarne, ktorá sa vynorí 24. januára od 20:00 v Nu Spirit Clube.

 

Špeciálnym hosťom večera bude rakúsky Cab Canavaral – ostrieľaný DJ a saxofonista v jednej osobe, ktorý je členom momentálne najúspešnejšieho rakúskeho swingového zoskupenia 5 in Love. Cab Canavaral osobitým spôsobom mixuje tradičné swingové melódie, rhythm & blues, neo-swing, gypsy a ska. A to všetko zručne dopĺňa hrou na saxofón.

 

Nebudú chýbať ani prvotriedni elegáni a electro-swingoví DJs Swing Thing a Papa Django. Dvojica, ktorá vystúpila na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Kormac a Dunkelbunt, sa po festivalovej sezóne a miniturné po USA a Mexiku vrátila do stredoeurópskych klubov v plnej sile. Vystúpenie DJs doplní svojím výnimočným hlasom pôvabná speváčka Simona Hulejová.

 

Navštívte v piatok 24. januára bratislavský Nu Spirit Club a staňte sa súčasťou jednej z najštýlovejších electro-swingových party na Slovensku.
 

Tlačová správa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie články

Report: Gabin naplnili Babylon energiou
Posledný piatkový večer v Bratislave patril live koncertom. Mesto bolo už na obed plné natešených...
Nový Glasperov album s kontroverzným názvom: "F--- Yo Feelings" spája jazz a hip-hop
Robert Glasper, držiteľ troch cien Grammy a ocenenia Emmy, je na jazzovej aj hip-hopovej scéne...
Digitálny album pre digitálny svet: Gitarista Jeff Parker vydáva jazzový album plný loopov a samplov, "Suite for Max Brown"
“Vždy hľadám nové veci, ktoré ma môžu prekvapiť,” vysvetlil skladateľ a multiinštrumentalista Jeff...
Oslava storočnice Charlieho Parkera: Saxofonisti Bobby Watson, Vincent Herring a Gary Bartz vydávajú spoločný album Birdovych kompozícií
Miles Davis raz povedal: "Celú históriu jazzu dokážete obsiahnuť v štyroch slovách - Louis...
Súťaž o 2 x 2 vstupenky na koncert gruzínskej speváčky Nino Katamadze
Prinášame vám súťaž o 2 x 2 vstupenky na premiérový koncert gruzínskej speváčky Nino Katamadze na...