Miloš Biháry & Jazz Funk Brothers - Music a Cafe Trnava, 18.11.2017 20:00

Miloš Biháry & Jazz Funk Brothers - Music a Cafe Trnava, 18.11.2017 20:00
Názov koncertu: 
Miloš Biháry & Jazz Funk Brothers - Music a Cafe Trnava
Sobota, November 18, 2017 - 20:00
Miesto konania (bez profilu)
Music a Cafe Trnava

Nenechajte si ujsť koncert plnÿ jazz-Funk nákladu  skupiny MILOŠ BIHÁRY & JAZZ FUNK BROTHERS , ktorá Vám predstaví  spolu so speváčkou ANETTE široký repertoár od vlastných úprav jazzových štandardov ,funkov, taktiež aj jazzfunk úpravy klasickej hudby a v neposlednom rade aj vlastné kompozície . Pozývame Vás na tento jedinečný koncert zoskupenia Miloš Biháry& Jazz Funk Brothers,ktory sa uskutoční v sobotu 18.novembra v Music a Cafe Trnava (City Aréna).

START 20:30 hod !!!!

Info o kapele:

Trojčlenná mladá  skupina zoskupená okolo klaviristu Miloša Biháryho  si stihla vybudovať už solídne renomé ako jedna z veľkých nádejí slovenskej inštrumentálnej scény.Žánrovo sa kapela pohybuje na ploche od jazzových štandardov Milesa Davisa, Chicka Coreu a iných až po funky či groove a vlastne kompozicie. V klavírnom prejave Miloša Biháryho tiež cítiť vplyv klasického vzdelania. Kapelu zdobia výborné inštrumentálne výkony - každý z členov má za sebou viacero individuálnych úspechov a tiež početné spolupráce v hudobných zoskupeniach všetkých druhov a typov.

Kapela získala na súťaži Nove tváre slovenského jazzu 2013 cenu za presvedčivý inštrumentalny vykon.A v roku 2014 sa prezentovala na Bratislavskych Jazzovych Dnoch na podiu mladych kapiel.

Zloženie: 

Miloš Biháry - piano 

AnetTe - spev 

Marek Taraj - bass 

Richard Volny - drums

Dúfame ,  že sa  stretneme v hojnom počte :) ✌️✌️

 

 

 

«  
  »
Po Ut St Št Pi So Ne
 
 
 
 
2
 
 
 
5
 
 
7
 
 
9
 
10
 
 
 
 
14
 
15
 
16
 
17
 
 
 
20
 
 
 
 
 
 
26
 
 
 
 
 
 
 

Reklama

Nedeľné Podoby Jazzu
www.radiopiestany.sk/sk/program/pod
Každú nedeľu na rádiu Piešťany Podoby jazzu s Jankom Babičom. Rádio Piešťany 90,2  MHz, nedeľa o 20.00 hod. www.radiopiestany.sk