Funny Fellows Parade, 26.3.2020 19:00

Roman Feder
Funny Fellows Parade, 26.3.2020 19:00
Názov koncertu: 
Funny Fellows Parade
Štvrtok, Marec 26, 2020 - 19:00
Miesto konania (bez profilu)
Klub pod lampou
Hudobná skupina: 
Funny Fellows
Hudobníci (bez profilu)
Roman Féder [nid:1305],Milan Ruček, Daniel Valašek, Marek Berky, Pali Ivičič
Funny Fellows Parade  je hudobno humorné soaire v štýle 20. - 30. rokov minulého storočia. Obdobie swingovej hudby a neutíchajúcej dixielandovej nálady noblesne inšpiruje autorov v Prešporku, ale aj interprétov v súčastnej Bratislave. Preto cenami a úspechmi ozdobená najveselšia hudobná zostava Funny Fellows, si pre .klub pod lampou pripravila špecialny program, ktorý bude prehliadkou najlepších a naúspešnejších hudobných gagov, skečov a virtuóznej hry na originálnych dobových hudobných nástrojoch. 
 
Gentlemani na javisku nepôsobia iba nostalgicky, ale niekedy až bláznivo detsky. Muži sú večné deti, a muži s hudobnými nástrojami sú príťažlivo šarmantní, veď šarm je najlepšia farba na sivé vlasy.  Naproti tomu, múdra žena nehľadá sivé vlasy. To, že ich má, sa dozvie od svojej priateľky. 
 
Áno, závisť je tieň. ktorý vrhá  úspech a preto si vás dovolíme pozvať na úspešný a nevšedný európsky program zostavený aj zo skladieb anglických, francúzkych, nemeckých, maďarských,poľských, fínskych, českých a slovenských. Nebudú chýbať autori ako: Ellington, Gershwin, Armstrong, Porter, Berlin, Dusík, Válka, Elbert a podobne. Rytmus sme zoradili  do pestrej mozajky tancov, ako swing, charleston, fox, tango, rumba, cha-cha, jive a blues.