SoaRé - Bohémska dišputa s Petrom Lipom a Vladom Krauszom, 16.12.2023 19:00

Richard Tomáš
SoaRé - Bohémska dišputa s Petrom Lipom a Vladom Krauszom, 16.12.2023 19:00
Názov koncertu: 
SoaRé - Bohémska dišputa s Petrom Lipom a Vladom Krauszom
Sobota, December 16, 2023 - 19:00
Hudobná skupina (bez profilu)
SoaRé
Hudobníci: 
Peter Lipa

Na úvodnú dišputu prijali pozvanie Peter Lipa a Vlado Krausz. 

Priveďte svoje zmysly na nezabudnuteľnú cestu gastronómiou, hudbou a rozhovorov so zaujímavými ľuďmi. Soaré Bohémska dišputa zlúči tri umenia, pričom medzi hosťami nájdete známe hudobné talenty, hercov, vedcov a iné spoločensky zaujímavé osobnosti. Talkšou Vás bude sprevádzať komička a moderátorka Diana Tuhá po boku gastro nadšenca a koncertného organizátora Richarda Tomáša.

????️ Jedlo, ktoré vás poteší:
Súčasťou Soaré je trojchodové menu inšpirované našimi hosťami, pričom každé z jedál bude spojené s príbehom hostiteľa. V priebehu večera budete mať možnosť zúčastniť sa troch diskusií so zaujímavými ľuďmi, striedajúcimi sa s energickým hudobným vystúpením kapely SoaRé. Na záver vás čaká nezabudnuteľné prekvapenie - vystúpenie jedného z našich hostí a možno aj niečo viac.

???? Zvuk svetových hitov v slovenskom znení:
Doprajte si nevšedný hudobný zážitok a nechajte sa uniesť melódiou nielen svetových hitov s nádhernými slovenskými textami. Večerom Vás bude sprevádzať rovnomenná hudobná kapela SoaRé.

???? Prečo práve my?
Naše nezabudnuteľné zážitkové podujatie je v regióne Liptov jedinečné svojho druhu, pričom spájame gastronómiu, hudbu a zaujímavé diskusie.

Kedy a kde:
Raz mesačne v priestoroch útulnej Koliby Tri Studničky v srdci Demänovskej doliny.

???? Lístky a rezervácie:
Lístky na Soaré Bohémska dišputa sú k dispozícii cez naše oficiálne stránky Koliba Tri Studničky alebo cez predajnú sieť predpredaj.sk.

Sledujte nás:
Nesmiete sa nám stratiť z očí! Sledujte nás na sociálnych sieťach pre najnovšie aktualizácie, zábery zo zákulisia a ďalšie zaujímavosti.

Pridajte sa k nám a buďte svedkami jedinečného zážitku, kde chuť, zvuk a slovo sa stretávajú v dokonalej harmónii! ????