Šansón v príbehoch 7.augusta v Café Di Praga, 7.8.2015 20:00

Jana Gavačová
Šansón v príbehoch 7.augusta v Café Di Praga, 7.8.2015 20:00
Názov koncertu: 
Šansón v príbehoch 7.augusta v Café Di Praga
Piatok, August 7, 2015 - 20:00
Miesto konania (bez profilu)
Café di Praga, Krížna 17, Bratislava
Hudobná skupina (bez profilu)
Jana Gavačová Trio
Hudobníci (bez profilu)
Ján Brtka

Srdečne pozývame na špeciálny letný diel Šansónu v príbehoch!

BRATISLAVA – Obľúbená séria koncertov Šansón v príbehoch pokračuje špeciálny letným dielom. Janka Gavačová spolu so svojou kapelou ho uvedú v útulnej bratislavskej kaviarni Café di Praga na Krížnej 17, už 7.augusta o 20h. Budú znieť obľúbené francúzske šansóny a ako býva zvykom, kapela pripraví hudobnú cestu okolo sveta.

Prepojenie medzi šansónom, jazzom a piesňou ako takou bude hľadať zoskupenie Jana Gavačová & Band, spolu s akordeonistom Jánom Brtkom. Bude znieť slovenčina, francúzština aj španielčina. Jedinečný večer, ktorý je zakaždým iný, podčiarnke pestrý repertoár, spájajúci šansón a jazz. Koncert popretkávaný príbehmi bude moderovať Jana Gavačová.

Speváčka a herečka, ktorú ste mohli vidieť v populárnych TV seriáloch, ale aj v kultorvom predstavení Slovenského národného divadla, Tančiareň za svoju francúzštinu vďačí francúzskemu lýceu v Bratislave a vysokoškolskému štúdiu vo francúzskom Štrasburgu. Španielsky jazyk jej tiež nie je vzdialený, predovšetkým vďaka hudbe.

Umelci sa tešia na neopakovateľný večer s publikom, ktoré má rado dobrú hudbu a spoluvytvára fantastickú atmosféru klubového koncertu.

Projekt vychádza zo speváčkinej prvotiny, divácky obľúbeného a originálneho formátu Džez v príbehoch / Noci s ikonami džezu a podobne ako Džez v príbehoch, aj Šansón sľubuje neopakovateľný hudobný zážitok s čarovnou atmosférou pripomínajúcou divadelné predstavenie.

Účinkujú:

Jana Gavačová – spev, sprievodné slovo
Ľuboš Brtáň – gitara
Ján Brtka – akordeón
Martin Kapusník – kontrabas

Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

Vstupné 6eur

Rezervácie: 0903 773 723

alebo

facebook: https://www.facebook.com/cafedipraga